Etiquetas » Showbiz

Dennis Padilla, inamin na may pinagsisisihan siya noong bata pa si Julia Barretto

Ni: Throy Catan

NAGING emosyunal ang komedyante-direktor na si Dennis Padilla ng makapanayam sa programang “Tonight with Boy Abunda“. Tinanong siya ni Boy Abunda… 230 palabras más

Showbiz

Djali i Ardit Gjebreas nuk e fsheh më të dashurën e tij, ai sapo na e zbuloi të gjithëve (Foto)

Jon Gjebrea, i cili njihet më shumë si djali i kantautorit dhe prezantuesit të famshëm shqiptar, Ardit Gjebrea, duket se nuk e fsheh më historinë e tij të dashurisë me vajzën e një prej biznesmenëve të njohur në vend. 75 palabras más

Showbiz

Ja kush është bukuroshja që do zëvendësojë Rashelin tek Xing me Ermalin (Foto)

Rashel Kolaneci më në fund e pranoi se ishte larguar nga emisioni “Xing me Ermalin” dhe të shtunën u vërtetua mungesa e saj.
Mirëpo, duket se tashmë ka hamendësime se kush mund të jetë zëvendësuesja e saj. 59 palabras más

Showbiz

E la Ermalin? Rasheli tradhton Tv Klanin për emisionin e famshëm (Foto)

Rashel Kolaneci, vajza simpatike që ka shoqëronte Ermalin në emisionit “Xing me Ermalin”, është mësuar gjatë kësaj jave, se është larguar përfundimisht nga puna.

Por mesa duket thashethemet që Rasheli do të largohej për në Top Channel kanë rezultuar të vërteta. 51 palabras más

Showbiz

Njihuni me bashkëshorten e Elvis Naçit: Ja ç'thotë për deklaratën e tij për gratë (Foto)

Me deklaratën për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore, Elvis Naçi u kthye në kryefjalën e mediave një muaj më parë ku video e deklaratës së tij bëri xhiron e rrjetit. 152 palabras más

Showbiz

Armina larg pritshmërisë së ndjekësve (Foto)

Armina dhe Shkëlzeni, janë parë mbrëmjen e djeshme në një nga kinematë, në periferi të Tiranës. Partnerja e djalit të ish-kreut të shtetit, është shfaqur shumë thjesht dhe larg nga imazhi publikt të cilin e kuron me merak. 121 palabras más

Showbiz